FREESTYLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREESTYLE

Одлично место за добра забава
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Latest topics
» Bordering on as chintzy as download
Известување за форумот! Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 10:46 by Гостин

» женская гинекология
Известување за форумот! Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 06:11 by Гостин

» Ремонт холодильников
Известување за форумот! Icon_minitimeСаб Jул 30 2011, 23:03 by Гостин

» Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
Известување за форумот! Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00 by Tajfun

» Нова година!
Известување за форумот! Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:52 by Tajfun

» Предлог за филм
Известување за форумот! Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50 by Tajfun

» Дали озборувате?
Известување за форумот! Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01 by @komita@

» Имате ли прекар?
Известување за форумот! Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58 by @komita@

» Крушево
Известување за форумот! Icon_minitimeПон Дек 22 2008, 11:12 by Tajfun

Statistics
Постојат b>28 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е mackamk

Нашите членови се испратиле точно 239 мислења in 98 subjects
Top posters
Tajfun (119)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
Bojan (44)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
Dekoo!! (35)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
@komita@ (6)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
marko47 (5)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
([>xXx<]) Martin (5)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
Ram4e (5)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
GoRaN69 (5)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
Иво (4)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 
ivanaaaaa (3)
Известување за форумот! Vote_lcapИзвестување за форумот! Voting_barИзвестување за форумот! Vote_rcap 

 

 Известување за форумот!

Go down 
АвторПорака
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Известување за форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Известување за форумот!   Известување за форумот! Icon_minitimeСре Дек 03 2008, 14:00

Сега на форумот имаме и видео , наскоро можете да очекувате и радио Smile . За сите останати известувања ќе бидете известени на оваа тема.
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Известување за форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Известување за форумот!   Известување за форумот! Icon_minitimeНед Дек 07 2008, 15:47

Значи ново изненадување за вас!!! Направен е и Chat за сите регистрирани на овој форум!!! Chat-от се наоѓа најдоле, а логирањето е многу едноставно, со едно притискање на login кај chat-от можете да пишувате на останатите членови на форумот кои се online.
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Известување за форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Известување за форумот!   Известување за форумот! Icon_minitimeНед Дек 07 2008, 17:13

Еве имаме и радио сега... Само што ќе мора да се уреди... Тоа ке го средам овие денови! Што друго да ви кажам освен УЖИВАЈТЕ ВО ФОРУМОВ!
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Известување за форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Известување за форумот!   Известување за форумот! Icon_minitimeПон Дек 08 2008, 12:24

Направено е и радиото! Сега можете да ги слушате песните кои се ставени во него! УЖИВАЈТЕ!!!
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Sponsored content
Известување за форумот! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Известување за форумот!   Известување за форумот! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Известување за форумот!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
FREESTYLE :: Генерално :: Известувања-
Отиди до: