FREESTYLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREESTYLE

Одлично место за добра забава
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Latest topics
» Bordering on as chintzy as download
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 10:46 by Гостин

» женская гинекология
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 06:11 by Гостин

» Ремонт холодильников
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeСаб Jул 30 2011, 23:03 by Гостин

» Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00 by Tajfun

» Нова година!
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:52 by Tajfun

» Предлог за филм
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50 by Tajfun

» Дали озборувате?
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01 by @komita@

» Имате ли прекар?
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58 by @komita@

» Крушево
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeПон Дек 22 2008, 11:12 by Tajfun

Statistics
Постојат b>28 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е mackamk

Нашите членови се испратиле точно 239 мислења in 98 subjects
Top posters
Tajfun (119)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
Bojan (44)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
Dekoo!! (35)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
@komita@ (6)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
marko47 (5)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
([>xXx<]) Martin (5)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
Ram4e (5)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
GoRaN69 (5)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
Иво (4)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 
ivanaaaaa (3)
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_lcapВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Voting_barВаши страни(поточно вие што сте ги направиле) Vote_rcap 

 

 Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)

Go down 
АвторПорака
Bojan

Bojan

Број на мислења : 44
Registration date : 2008-11-28

Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Empty
ПишувањеПредмет: Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)   Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeСаб Ное 29 2008, 18:23

ај дајте некој линк од ваша страна да ја видиме како изгледа, па и некоја отценка да дадеме.
П.С. јас немам направено некоја страна дека сакам сам да ја пишувам во нотепад па ми треба малце време за нејзе.
Вратете се на почетокот Go down
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)   Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле) Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00

Абе Боки..... За во нодпат да пишуваш ХТМЛ треба да знаеш многу!Со општо знаење неможеш ништо да направиш!Затоа ти предлагам ако правиш страна тоа да биде во некоја програма на промер Dreamweaver , Front page , Microsoft Office Publisher итн.
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
 
Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
FREESTYLE :: Компјутери и технологија :: Web дизајн и развој-
Отиди до: