FREESTYLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREESTYLE

Одлично место за добра забава
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Latest topics
» Bordering on as chintzy as download
Имате ли прекар? Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 10:46 by Гостин

» женская гинекология
Имате ли прекар? Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 06:11 by Гостин

» Ремонт холодильников
Имате ли прекар? Icon_minitimeСаб Jул 30 2011, 23:03 by Гостин

» Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
Имате ли прекар? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00 by Tajfun

» Нова година!
Имате ли прекар? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:52 by Tajfun

» Предлог за филм
Имате ли прекар? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50 by Tajfun

» Дали озборувате?
Имате ли прекар? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01 by @komita@

» Имате ли прекар?
Имате ли прекар? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58 by @komita@

» Крушево
Имате ли прекар? Icon_minitimeПон Дек 22 2008, 11:12 by Tajfun

Statistics
Постојат b>28 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е mackamk

Нашите членови се испратиле точно 239 мислења in 98 subjects
Top posters
Tajfun (119)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
Bojan (44)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
Dekoo!! (35)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
@komita@ (6)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
marko47 (5)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
([>xXx<]) Martin (5)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
Ram4e (5)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
GoRaN69 (5)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
Иво (4)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 
ivanaaaaa (3)
Имате ли прекар? Vote_lcapИмате ли прекар? Voting_barИмате ли прекар? Vote_rcap 

 

 Имате ли прекар?

Go down 
АвторПорака
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Имате ли прекар? Empty
ПишувањеПредмет: Имате ли прекар?   Имате ли прекар? Icon_minitimeПон Дек 01 2008, 05:05

Јас имам повеќе , некои ме викаат тајфун , некои ме викаат фости , други ме викаат рапер. Ама јас не се лутам како и да одлучите да ме викате од овие три прекари Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Bojan

Bojan

Број на мислења : 44
Registration date : 2008-11-28

Имате ли прекар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли прекар?   Имате ли прекар? Icon_minitimeПон Дек 01 2008, 12:03

паааа мајка ми ме вика БОЈАНЕЕЕЕЕ, татко ми ме вика Бојанче, брат ми ме вика боки, во школо ако стварно им требам тогаш боки и тие ме викаат, ако се за курташак играње у школо ме викаат 13-ка(ке ти текне ваљда од каде тоа 13) ама не се одзивам на тоа...... и кога ке пројадат некогаш гомна знаат некако друкше да ме викаат ама многу ги има и не ги памтам. Овие се најмногу користени. afro
Вратете се на почетокот Go down
Dekoo!!

Dekoo!!

Број на мислења : 35
Registration date : 2008-11-30

Имате ли прекар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли прекар?   Имате ли прекар? Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 15:00

Мене прекарот ми е СЕКСИ ама никој не ме вика така Sad
Вратете се на почетокот Go down
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Имате ли прекар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли прекар?   Имате ли прекар? Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 15:03

Секси не биди тажен еве од сега ке те викам така Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
kukli4ka

kukli4ka

Број на мислења : 2
Age : 31
Registration date : 2008-12-06

Имате ли прекар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли прекар?   Имате ли прекар? Icon_minitimeСаб Дек 06 2008, 14:08

Ne placi eve jas ke te vikam seksi bounce
Вратете се на почетокот Go down
@komita@Број на мислења : 6
Registration date : 2008-11-28

Имате ли прекар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли прекар?   Имате ли прекар? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58

па кој ке те вика тебе секси да те е... хахаха се шалам ете глeдаш кукли4ка навистина е како кукла веднаш за да не бидеш тажен ти прави услуга Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Имате ли прекар? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Имате ли прекар?   Имате ли прекар? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Имате ли прекар?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
FREESTYLE :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: