FREESTYLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREESTYLE

Одлично место за добра забава
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Latest topics
» Bordering on as chintzy as download
Предлог за филм Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 10:46 by Гостин

» женская гинекология
Предлог за филм Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 06:11 by Гостин

» Ремонт холодильников
Предлог за филм Icon_minitimeСаб Jул 30 2011, 23:03 by Гостин

» Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
Предлог за филм Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00 by Tajfun

» Нова година!
Предлог за филм Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:52 by Tajfun

» Предлог за филм
Предлог за филм Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50 by Tajfun

» Дали озборувате?
Предлог за филм Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01 by @komita@

» Имате ли прекар?
Предлог за филм Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58 by @komita@

» Крушево
Предлог за филм Icon_minitimeПон Дек 22 2008, 11:12 by Tajfun

Statistics
Постојат b>28 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е mackamk

Нашите членови се испратиле точно 239 мислења in 98 subjects
Top posters
Tajfun (119)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
Bojan (44)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
Dekoo!! (35)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
@komita@ (6)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
marko47 (5)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
([>xXx<]) Martin (5)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
Ram4e (5)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
GoRaN69 (5)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
Иво (4)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 
ivanaaaaa (3)
Предлог за филм Vote_lcapПредлог за филм Voting_barПредлог за филм Vote_rcap 

 

 Предлог за филм

Go down 
АвторПорака
Bojan

Bojan

Број на мислења : 44
Registration date : 2008-11-28

Предлог за филм Empty
ПишувањеПредмет: Предлог за филм   Предлог за филм Icon_minitimeСаб Ное 29 2008, 18:35

тука давајте предлози за филмови кои мислите дека и другите треба да ги гледаат.
Вратете се на почетокот Go down
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Предлог за филм Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог за филм   Предлог за филм Icon_minitimeСаб Ное 29 2008, 18:45

Мој предлог за филм од класата комедија ви е Аметиканска пита (сите делови), стварно интересен филм за личности на наша возраст.
За анимирани филмови миј предлог Kun fu panda.
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Dekoo!!

Dekoo!!

Број на мислења : 35
Registration date : 2008-11-30

Предлог за филм Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог за филм   Предлог за филм Icon_minitimeПон Дек 01 2008, 05:46

Мој предлог за филм е оној коа тој ке отиде да се тепа,и сите ке му викаат немој да идеш да се тепаш, тие се будали, ама он нема да ги слуша, ке биде инат и ке отиде да се тепа, и он коа отиде таму се тепаше, се тепаше, и додека се тепаше му ја скршија кичмата. Во тој момент брат му многу се изнервира и он така нервозен отиде кај учителот и таму вежбаше и вежбаше, и коа се навежба отиде кај нив и им рече дека сака да се тепа со нив, а пред тоа тој седеше со девојка му и она му викаше немој да идеш да се тепаш тие се будали, апачишта, и на тебе ке ти ја скршат кичмата како на брат ти што му ја скршија кичмата, ама он не ја послуша и отиде да се тепа, и пошто беше добро навежбан дека цело време додека вежбаше му се вртеше сликата од брат му како му ја кршат кичмата, отиде и на сите им ја скрши кичмата.
Вратете се на почетокот Go down
Dekoo!!

Dekoo!!

Број на мислења : 35
Registration date : 2008-11-30

Предлог за филм Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог за филм   Предлог за филм Icon_minitimeПон Дек 01 2008, 05:47

и секако најдобриот филм на сите времиња "ДУЕЛ" кој не го гледал обавезно да го гледа,нема болје гарантирам.
Вратете се на почетокот Go down
Ram4e

Ram4e

Број на мислења : 5
Registration date : 2008-11-29

Предлог за филм Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог за филм   Предлог за филм Icon_minitimeПон Дек 01 2008, 06:57

ABE DEKO OVOJ FILMOT ZAKON TI E SO TEPANJETO Razz Razz Razz
Nego mene znaes koj film mi se sviga mmmmmm.......ne mi teknuva aj koga ke mi tekne ke napisam WinkWinkWinkRazz:P:P:P
Вратете се на почетокот Go down
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Предлог за филм Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог за филм   Предлог за филм Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50

Јас на оние кои го немаат гледано нека го гледаат „Господар на прстените“ стварно многу добар филм, со 11 оскари.
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Sponsored content
Предлог за филм Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлог за филм   Предлог за филм Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Предлог за филм
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
FREESTYLE :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: