FREESTYLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREESTYLE

Одлично место за добра забава
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Latest topics
» Bordering on as chintzy as download
Дали озборувате? Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 10:46 by Гостин

» женская гинекология
Дали озборувате? Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 06:11 by Гостин

» Ремонт холодильников
Дали озборувате? Icon_minitimeСаб Jул 30 2011, 23:03 by Гостин

» Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
Дали озборувате? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00 by Tajfun

» Нова година!
Дали озборувате? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:52 by Tajfun

» Предлог за филм
Дали озборувате? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50 by Tajfun

» Дали озборувате?
Дали озборувате? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01 by @komita@

» Имате ли прекар?
Дали озборувате? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58 by @komita@

» Крушево
Дали озборувате? Icon_minitimeПон Дек 22 2008, 11:12 by Tajfun

Statistics
Постојат b>28 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е mackamk

Нашите членови се испратиле точно 239 мислења in 98 subjects
Top posters
Tajfun (119)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
Bojan (44)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
Dekoo!! (35)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
@komita@ (6)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
marko47 (5)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
([>xXx<]) Martin (5)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
Ram4e (5)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
GoRaN69 (5)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
Иво (4)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 
ivanaaaaa (3)
Дали озборувате? Vote_lcapДали озборувате? Voting_barДали озборувате? Vote_rcap 

 

 Дали озборувате?

Go down 
АвторПорака
Tajfun
Admin
Tajfun

Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

Дали озборувате? Empty
ПишувањеПредмет: Дали озборувате?   Дали озборувате? Icon_minitimeСаб Ное 29 2008, 18:03

Озборувањето претежно викаме дека е за жени, но не заборавајте дека и машките озборуваат но не како жените Very Happy . Јас озборувам ама ептен ретко скоро ич ама и тоа се важи Smile .
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Иво

Иво

Број на мислења : 4
Registration date : 2008-11-30

Дали озборувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали озборувате?   Дали озборувате? Icon_minitimeНед Ное 30 2008, 09:28

тајфун ти си најголема трачерка у школо бе..хаха се шалам...имаме навика со тајфунот да ја оговараме исусовката
Вратете се на почетокот Go down
Bojan

Bojan

Број на мислења : 44
Registration date : 2008-11-28

Дали озборувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали озборувате?   Дали озборувате? Icon_minitimeПон Дек 01 2008, 11:58

ц што знаете вие за озборување бе. дојдете во 3-1(во коце) и побарајте го Виктор Величковски. Он може предавања за озборување да ви држи. Иначе и јас понекогаш знам да озборувам.....ама не ми текнува кога последен пат сум го правел тоа
Вратете се на почетокот Go down
Dekoo!!

Dekoo!!

Број на мислења : 35
Registration date : 2008-11-30

Дали озборувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали озборувате?   Дали озборувате? Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 14:55

леле овој иво каков педер е, ке размислам дали ке се дружам со него во иднина.
Вратете се на почетокот Go down
Dekoo!!

Dekoo!!

Број на мислења : 35
Registration date : 2008-11-30

Дали озборувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали озборувате?   Дали озборувате? Icon_minitimeЧет Дек 04 2008, 14:56

"имаме навика со тајфунот да ја оговараме исусовката" јас да не не оговарам со вас!???
Вратете се на почетокот Go down
@komita@Број на мислења : 6
Registration date : 2008-11-28

Дали озборувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали озборувате?   Дали озборувате? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01

пу како не ви е сТрам како баби на клупи сте немаат работа и оговараат ццц леле еј Razz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали озборувате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали озборувате?   Дали озборувате? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали озборувате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
FREESTYLE :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: