FREESTYLE

Одлично место за добра забава
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Latest topics
» Bordering on as chintzy as download
Регистрирајте се Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 10:46 by Гостин

» женская гинекология
Регистрирајте се Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 06:11 by Гостин

» Ремонт холодильников
Регистрирајте се Icon_minitimeСаб Jул 30 2011, 23:03 by Гостин

» Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
Регистрирајте се Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00 by Tajfun

» Нова година!
Регистрирајте се Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:52 by Tajfun

» Предлог за филм
Регистрирајте се Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50 by Tajfun

» Дали озборувате?
Регистрирајте се Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01 by @komita@

» Имате ли прекар?
Регистрирајте се Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58 by @komita@

» Крушево
Регистрирајте се Icon_minitimeПон Дек 22 2008, 11:12 by Tajfun

Statistics
Постојат b>28 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е mackamk

Нашите членови се испратиле точно 239 мислења in 98 subjects
Top posters
Tajfun (119)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Bojan (44)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Dekoo!! (35)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
@komita@ (6)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
marko47 (5)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
([>xXx<]) Martin (5)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Ram4e (5)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
GoRaN69 (5)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
Иво (4)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
ivanaaaaa (3)
Регистрирајте се Vote_lcapРегистрирајте се Voting_barРегистрирајте се Vote_rcap 
FREESTYLE

FREESTYLE - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.