FREESTYLE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FREESTYLE

Одлично место за добра забава
 
HomePortalБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Latest topics
» Bordering on as chintzy as download
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 10:46 by Гостин

» женская гинекология
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСре Aвг 03 2011, 06:11 by Гостин

» Ремонт холодильников
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Jул 30 2011, 23:03 by Гостин

» Ваши страни(поточно вие што сте ги направиле)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 18:00 by Tajfun

» Нова година!
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:52 by Tajfun

» Предлог за филм
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeПет Јан 02 2009, 17:50 by Tajfun

» Дали озборувате?
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 11:01 by @komita@

» Имате ли прекар?
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Дек 27 2008, 10:58 by @komita@

» Крушево
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeПон Дек 22 2008, 11:12 by Tajfun

Statistics
Постојат b>28 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е mackamk

Нашите членови се испратиле точно 239 мислења in 98 subjects
Top posters
Tajfun (119)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
Bojan (44)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
Dekoo!! (35)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
@komita@ (6)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
marko47 (5)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
([>xXx<]) Martin (5)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
Ram4e (5)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
GoRaN69 (5)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
Иво (4)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 
ivanaaaaa (3)
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_lcapКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Voting_barКОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Vote_rcap 

 

 КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??

Go down 
5 posters
АвторПорака
([>xXx<]) Martin

([>xXx<]) Martin


Број на мислења : 5
Age : 33
Location : Скопје
Registration date : 2008-11-29

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Ное 29 2008, 10:10

Мене ми е Скопје затоа што си имам се во едно место. Има повеке места каде можеш да си искочиш со друштво на кафе или пијачка. ако сакаш да се прошеташ тука ти е гратскиот парк и водно ако не си мрза за се качуваш и така натака.
Вратете се на почетокот Go down
Tajfun
Admin
Tajfun


Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Ное 29 2008, 10:41

Мене омилен град ми е Скопје.Ќе се надоврзам на тоа што кажа Мартин,тука ми е друштвото,се е на едно место, тука е водно, нашето кале итн.
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
Bojan

Bojan


Број на мислења : 44
Registration date : 2008-11-28

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Ное 29 2008, 18:11

а бе како дома нема нигде, така да и мене омилен град ми е скопје, а после скопје иде струмица, дека и таму добро се поминува
Вратете се на почетокот Go down
Dekoo!!

Dekoo!!


Број на мислења : 35
Registration date : 2008-11-30

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Дек 06 2008, 04:54

Абе како скопје нема друг град најбоље е, а со има толку интересно во струмица? не сум бил
Вратете се на почетокот Go down
Tajfun
Admin
Tajfun


Број на мислења : 119
Registration date : 2008-11-28

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeСаб Дек 06 2008, 05:13

Dekoo!! напиша:
Абе како скопје нема друг град најбоље е, а со има толку интересно во струмица? не сум бил

Се сложувам со тебе!Незнам што има интересно во струмица?!? Можеби заради Пандев или заради Поликсена! хахахахахаха....... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce
Вратете се на почетокот Go down
https://freestyle.macedonianforum.net
@komita@




Број на мислења : 6
Registration date : 2008-11-28

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeПон Дек 08 2008, 05:10

Скопје се разбира немаат шанси со нас ... ни Струмица ни никој хеехех најдобри сме
Вратете се на почетокот Go down
Dekoo!!

Dekoo!!


Број на мислења : 35
Registration date : 2008-11-30

КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitimeПон Дек 08 2008, 06:13

Малце овој Саржо ни го груби градов ама нема везе не е страшно.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??   КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО?? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
КОЈ ВИ Е НАЈОМИЛЕН ГРАД И ЗОШТО??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Град на самоубијци
» ДАЛИ Е ПОДОБРО ЗА СЕ ЖИВЕЕ ВО КУЌА ИЛИ СТАН И ЗОШТО
» Зошто и со кого би сакале да бидете на пуст остров?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
FREESTYLE :: Живот :: Наша мила Македонија-
Отиди до: